..2..3..4..5..6..7

 Witamy w MiniAkademii. Póki co, poznajemy się online i właśnie dlatego przygotowaliśmy ten mały przewodnik. Dzięki niemu, jak sądzimy, w prosty i miły sposób przebrniemy przez proces  

 

Po pierwsze: wybór żłobka.

Nieraz słyszymy dowcipy o planowaniu studiów dla niemowląt. Podczas gdy tak odległe plany edukacyjne faktycznie są dla większości z nas zabawne, tak z wyborem żłobka niestety czekać nie powinniśmy. Zasięgamy opinii, pytajmy, śledźmy strony internetowe.

Jest decyzja, wybieramy MiniAkademię.

 

Po drugie: wizyta zapoznawcza.

Jak wizyta, to wizyta.

Wielu rodziców ufa temu co widzą na zdjęciach, a zdjęcia to nie rzeczywistość. Zdjęcia mogą koloryzować, ale mogą też nie oddać energii, ciepła i zaangażowania panującego w danym miejscu.

Żłobek musi być wybrany świadomie, poznany jak najlepiej. Powinniśmy mieć możliwość porozmawiać z opiekunkami, przyjrzeć się choć chwilę ich zachowaniu, podejściu do dzieci. To im powierzamy nasz największy skarb. Nie bójmy i nie wstydźmy się pytać. Nie ma złych pytań jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i szczęście naszych dzieci.

 

Po trzecie: decyzja ostateczna

Po wizycie w MiniAkademii decyzje są szybkie, ale my radzimy przemyśleć wszystko na spokojnie i dopiero po tym prosimy o kontakt.

 

Po czwarte: zgłoszenie w systemie

Rozpoczynamy proces papierologii, wniosków, formularzy, loginów i haseł.

Pierwsze kroki prowadzą nas do cyber-świata NABORU. Na pokładzie tej właśnie platformy musimy się zarejestrować, wypełnić wniosek. Ten proces rozpoczynamy tutaj.

 

Po piąte: wysłanie potwierdzenia i przyjęcie  zgłoszenia do Miniakademii

Po złożeniu wniosku otrzymujemy nasz login i hasło.

Kolejny krok, to kontakt z nami. MiniAkademia wpisuje Państwa pociechę na listę oczekujących, innymi słowy wniosek o przyjęcie do żłobka zostaje oficjalnie przyjęty przez miasto i żłobek.

 

Po szóste: uzyskanie dostępu do strony na poziomie kandydata (login i hasło) i wypełnienie (najlepiej online) formularza MiniAkademii

Na stronie internetowej mogą Państwo pobrać, lub wypełnić online (tylko posiadając dostęp na poziomie kandydata) formularz MiniAkademii. Zamieścicie w nich informacje o upodobaniach kulinarnych, charakterze dziecka, ewentualnych alergiach, porach spania itp. Wpisujemy tam wszystkie telefony, kontakty, osoby upoważnione do odbioru dzieci. Wszystko to po to, byśmy mogli zapewnić dziecku komfort, dobre samopoczucie.

 

Po siódme: wizyta w Miniakademii - podpisanie umowy, wpłata zadatku.

To ostatni przystanek. Prosty, łatwy i przyjemny ….

 

Kolejne co nas czeka, to pozostawienie dziecka w MiniAkademii, ale to już zupełnie inna historia, która wymaga swojego KROKPOKROKU.


…………………...więc do zobaczenia

 

prywatny żłobek - MINIAKADEMIA - istniejemy już od 2008 roku.
Poznań, ul. Naramowicka 164 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

United Kingdom gambling site click here