1..2..3..4

 Witamy w MiniAkademii. Póki co, poznajemy się online i właśnie dlatego przygotowaliśmy ten mały przewodnik. Dzięki niemu, jak sądzimy, w prosty i miły sposób przebrniemy przez proces  

 

Po pierwsze: wybór żłobka.

Nieraz słyszymy dowcipy o planowaniu studiów dla niemowląt. Podczas gdy tak odległe plany edukacyjne faktycznie są dla większości z nas zabawne, tak z wyborem żłobka niestety czekać nie powinniśmy. Zasięgamy opinii, pytajmy, śledźmy strony internetowe.

Jest decyzja, wybieramy MiniAkademię.

 

Po drugie: wizyta zapoznawcza.

Jak wizyta, to wizyta.

Wielu rodziców ufa temu co widzą na zdjęciach, a zdjęcia to nie rzeczywistość. Zdjęcia mogą koloryzować, ale mogą też nie oddać energii, ciepła i zaangażowania panującego w danym miejscu.

Żłobek musi być wybrany świadomie, poznany jak najlepiej. Powinniśmy mieć możliwość porozmawiać z opiekunkami, przyjrzeć się choć chwilę ich zachowaniu, podejściu do dzieci. To im powierzamy nasz największy skarb. Nie bójmy i nie wstydźmy się pytać. Nie ma złych pytań jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i szczęście naszych dzieci.

 

Po trzecie: decyzja ostateczna

Po wizycie w MiniAkademii decyzje są szybkie, ale my radzimy przemyśleć wszystko na spokojnie i dopiero po tym prosimy o kontakt.

 

Po czwarte: wizyta w Miniakademii - podpisanie umowy, wpłata zadatku.

To ostatni przystanek. Prosty, łatwy i przyjemny ….

 

Kolejne co nas czeka, to pozostawienie dziecka w MiniAkademii, ale to już zupełnie inna historia, która wymaga swojego KROKPOKROKU.


…………………...więc do zobaczenia

 

prywatny żłobek - MINIAKADEMIA - istniejemy już od 2008 roku.
Poznań, ul. Naramowicka 164 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

United Kingdom gambling site click here