Żłobek Miniakademia działa od 2008 roku i jest rodzinną placówką świadczącą usługę opieki nad dziećmi.

Każde z naszych pomieszczeń wyposażone jest w atestowane meble, zabawki, pomoce dydaktyczne oraz dostosowane do wymagań akcesoria kuchenne. Pomieszczenia utrzymane są w jasnych i przyjaznych dla dzieci kolorach.

W naszym żłobku czuwamy nad zdrowiem, bezpieczeństwem i dobrym dojrzewaniem funkcji sensorycznych, motorycznych u dzieci. W tym celu pobudzamy ich aktywność twórczą tworząc otoczenie, w którym dziecko podejmuje zabawy według własnego wyboru, bada i odkrywa świat zjawisk i przedmiotów. Zbiera swoje doświadczenia rękami, sercem i głową, uczy się poprzez działanie. Dlatego też wspieramy dzieci dodatkowymi zajęciami i warsztatami prowadzonymi przez wykwalifikowanych opiekunów.

Zachwyt dziecka nad otaczającym światem i chęć zdobywania nowych doświadczeń na każdym kroku uwidaczniają, że na okres wczesnego dzieciństwa przypada rozkwit ciekawości poznawczej. Efektem zaspokojenia jej jest nie tylko nabywanie przez dziecko nowej wiedzy i nowych umiejętności, ale także weryfikacja zdobytych wcześniej doświadczeń oraz doskonalenie, czy modyfikowanie już nabytych umiejętności. Częstotliwość i rodzaj zajęć dostosowany jest do potrzeb i stopnia rozwoju dziecka do 3 roku życia z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe.

 

W rezultacie, to wszystko daje lepszy start na kolejny etap edukacyjny, jakim jest przedszkole.

prywatny żłobek - MINIAKADEMIA - istniejemy już od 2008 roku.
Poznań, ul. Naramowicka 164 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

United Kingdom gambling site click here